У Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 10.04 по 16.04 проходив збір продуктів для бійців у зоні ООС. Дирекція і колектив школи висловлюють щиру подяку батькам, учням, всім не байдужим, хто долучився до збору продуктів.
Спільними зусиллями було зібрано:
- 59 банок закруток,
- 5,5 кг гороху,
- 7,3 кг рису,
- 10 кг макарону,
- 12 кг гречки,
- 11 упаковок чаю,
- 1 упаковка кави.
Зі щирими словами до захисників і героїв України звернулися учні у листах. Побажали воїнам здоров'я, терпіння та якнайскоріше повернутися додому з перемогою!
Зібрані продукти та листи 16 квітня передані волонтерам, які доставлять все у села Мар'янка та Кримське.
![](/_nw/1/s35566423.jpg)
![](/_nw/1/s19448709.jpg)
![](/_nw/1/s52148201.jpg)
![](/_nw/1/s54105050.jpg)
![](/_nw/1/s30032808.jpg)
![](/_nw/1/s88987683.jpg) |