БУЛІНГ - один із різновидів насильства, який, на жаль, найбільш розповсюджений серед здобувачів освіти.
Протягом тижня у Петрівському ліцеї відбувалися заходи, які мали на меті попередження та усунення його проявів. Психологічною службою ліцею було проведено просвітницькі заняття для учнів 7-8класів ,,ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ ''. Діти дізналися, що таке БУЛІНГ, які є його види, яка різниця між БУЛІНГОМ та конфліктом, як уникнути БУЛІНГУ і, найголовніше, куди звертатися, якщо ви зазнали будь-якого виду насильства.
Учнями 1 класу було переглянуто мультфільм "Стоп - булінг!".
Всі заходи, проведені протягом тижня, сприяли дружнім, толерантним, терпимим відносинам між усіма учасниками освітнього процесу.
![](/_nw/2/s78390533.jpg)
![](/_nw/2/s06798692.jpg)
![](/_nw/2/s38291835.jpg)
![](/_nw/2/s80253170.jpg)
![](/_nw/2/s82765784.jpg)
![](/_nw/2/s17787427.jpg)
![](/_nw/2/s32218175.jpg)
![](/_nw/2/s41281371.jpg)
![](/_nw/2/s82923457.jpg)
![](/_nw/2/s56869212.jpg)
![](/_nw/2/s97206580.jpg)
![](/_nw/2/s95974721.jpg)
![](/_nw/2/s09859753.jpg)
![](/_nw/2/s43010117.jpg)
|